Csak a gyözelem elfogadható: A mérkőzés jegyzőkönyve: Chelsea 2 Blackburn Rovers 0

Szeretettel köszöntelek a chelsea fc.klub közösségi oldalán!

Beküldve: Szo jan 15, 2011

Októberben góljainak Nicolas Anelka és Branislav Ivanovic verte a Blackburn Rovers Ewood Parkban. A visszatérés a híd ma ugyanaz volt, góllövők csak a megrendelés visszavonására.

A védekező Blackburn oldalán volt egy jó esélyt az első fél, hogy látta a Chelsea hit faáru kétszer, de ez csak ritkán nézett ki, mint egy játék, hogy nem fogunk nyerni.

A célok jött a szünet után, és mind a set-darab. Ivanovic, kiváló együtt Terry a védelmi, valamint egy nagy fenyegetést jelent a másik végén, lövés közelről. Anelka nyomon követik a háló is közel cél után Ivanovic tette légi erő mondani.

Chelsea v Blackburn

Bár a kijelző nem volt szüreti Blues, hogy elkészült a back-to-back nyerte az első alkalommal, mivel a Ewood Parkban győzelem követte, a győzelem Moszkvában. Reméli, a megújulás él.

Szó volt róla, mielőtt a játék, hogy Carlo Ancelotti elhagyja néhány nagy név játékost a kezdő felállás, de amikor a csapat lapot adták be, a szavak Drogba, Malouda, Essien és Cole, akik közül egyik sem volt a 11 ellen Ipswich , írták rá.

Közül a subs volt John Obi Mikel , aki még nem játszott, mivel december 27 miatt egy térdsérülés szenvedett az Arsenal.

A játék kezdődött a sürgősségét, hogy túl gyakran hiányzik a korai percet a Chelsea teljesítménye ebben a szezonban. Két perc Ivanovic nem tudott Malouda sarokban, de csökkent Ramires akinek lövés nyomja meg a bárban. Oly közel az első Chelsea-gól.

Lampard nézett játszott a tolt előre Cole a cél belül az első 10 percben, de Mame Diouf megcsípett az egész, és átvette a labdát, mint a korai ígéretét kezdett dip, bár Ramires fényes volt az ő interception és gyors futó labdát. Malouda nézett ki, mintha tudta adni a 35 éves Salgado egy jó verseny a bal oldalon.

Chelsea megnyerte a harmadik sarok 18 perc, de Essien ültetett egy fejlécet szilárdan széles. Drogba elsütött egy spekulatív lövést több mint öt perccel később.

A Blackburn fenyegetés egészen a félúton a fele pedig egy hosszú távú lövés Pedersen, hogy Cech foglalkozik kényelmesen, és kénytelenek voltak a korai változást Jason Lowe közeledett. Ez volt kis meglepetés, hogy David Dunn volt a játékos sérült, a középpályás megbénít nem őt.

A 32 perc alatt érkezett egy igazán jó esély a Chelsea nyitó, amikor Anelka megérintette a Ramires igazolvánnyal és Drogba világos volt, és les. Te volna tenni a Golden Boot birtokosa kedvence, hogy megtalálja a net, de egy kis túl erős, mint ő futott be a területre megengedett Givet a pillanatban esélye volt szüksége a beavatkozásra. A Drogba az ő legjobb, hogy lett volna 1-0, ez nem kétséges.

Hirtelen ez volt minden történt. Hoillet megtámadta a szív a Chelsea védelmi és hogy szükség van egy nagyon jó menteni Cech tartani a látogatókat az élen. Terry sérült meg tisztázása, de sántikált a fodros, mint Anelka egy lövés és széles, mint játszani kapcsolva újra.

Lampard élén Bosingwa átmenni a félidőben megközelítette, nem tud átjutni a labdát, és volt egy erős véget az első 45 perc Ancelotti emberei, különösen, ha Drogba elment a jobb és a hit minőségi keresztek korábban hiányzik.

Anelka reagált leggyorsabb az egyik ilyen szállítások, de meg kellett nézni, mint a labda villant fel gyötrelmesen rá a bárban.

Így maradt a gólnélküli csapat ment a szünet, a fő téma, hogyan bontja le a Blackburn oldalán így csak egy ember a Chelsea felében sokkal az idő. A látogatók már parkolt a busz.

Blackburn hozta a visszatérő Roque Santa Cruz elején a második fele, de ez volt a Chelsea csatára, aki megmutatta az első, Anelka így elég hely egy lövés, amit fúrt egy udvar széles a messze post.

Malouda volt a játék első foglalás után rossz a Mame Diouf közel félúton, mielőtt nekilátott a Chelsea egyre játékunk lesz újra. Drogba nem volt messze bólogat az ösvényre Lampard jól időzített érkezéskor, és bár Bosingwa a szállítás volt, önfejű során a délután, majdnem talált Terry szélén post.

A kapitány már nyomja ki a nyílt játszani az egész játék, de volt egy set-darabot, hogy ő az utolsók hatással bírt a támadás.

Malouda vette maga mellé a 11 th sarok 56 perc és Terry vezette be a tömeg szélén post. Úgy esett, hogy a lába Ivanovic, aki jól tették, hogy várni a pillanatot, mielőtt dugta haza belülről hat-udvar dobozban.

Tíz perccel később Terry csak arasszal így egy center-vissza kétszer a scoresheet ahogy vezeti Lampard a miscued sortűz széles. Lampard, majd sikerült kapcsolatba eléggé kísérletével lob és Robinson fogott, de a Chelsea is jól nézel ki a másik cél.

A várakozás-ig tartott a 76 -én percben Drogba semmit sem tesz a feszültség enyhítése, amikor lehetővé tette Robinson menteni a felvételt, amikor ő csak az üzembentartó verni.

A sarokból, hogy követni, ismét elfoglalták Malouda, Ivanovic című felé a cél-és Anelka kinyújtotta a lábát, hogy győződjön meg arról, hogy ezúttal Robinson verték. Ez volt a francia első bajnoki gól, mivel az egyik Ewood Parkban októberben.

Robinson gyorsan reagáltak távol tartani egy 25 yardos Malouda lövés az utolsó öt perc rendes játékidő és Drogba majdnem legyőzte a korábbi angol dugót egy lövés, hogy mártott át a bárban.

Amikor a végső sípszóig fújt a 2-0 győzelem, Chelsea költözött vissza az első négy, megelőzve a Spurs játszott Man United vasárnap.

Chelsea (4-3-3): Cech, Bosingwa, Ivanovic, JT (c) Cole, Ramires , Essien (McEachran 79), Lampard, Anelka (Kalou 79), Drogba, Malouda (Sturridge 86).