chelsea fc.klub hírei

Mérkőzés
 Jelentések

Összegzés
volt szemerkélt a Lancashire, mint a legtöbb angol élvezte a mini hőség, de a Chelsea támadó játék világít a nap, mint amennyire mi szurkolók is érintett, Frank Lampard ütő egy mesterhármast, és Daniel Sturridge pontozási kétszer.

Hazatérve a Reebok, Sturridge is létrehozott egy Lampard céljai és a Chelsea is 4-0 előtt fél an-órás játszottak, Bolton, és különösen a magyar kapus Adam Bogdan, rossz napja hátul.

Tovább

Meccsjegyzőkönyvet: Chelsea 4 Swansea City 1
Feladta: Sat szeptember 24, 2011

ÖSSZEFOGLALÓ
A Ramires zárójel lezárt egy hazai győzelem a Premier League után Fernando Torres, Később piros-kártolt, már megnyitotta a pontozást a Stamford Bridge és al Didier Drogba kerekíteni a pontozást a sérülési időt.

Ashley Williams vezetésével késő vigaszt Brendan Rodgers oldalán az egykori Chelsea tartalékok menedzser visszatér a nyugat-londoni, de amint Torres már szerzett a fél óra a győzelem csak ritkán nézett kétséges.

Tovább

Sunderland – Chelsea 1-2   on 11-09-2011

Nagyobb erőfeszítések nélkül, magabiztos játékkal a Chelsea elvitte a három pontot ‘A fény stadionjából’. André Villas-Boas több meglepő döntést is hozott a meccs előtt, hisz még a keretben sem kapott helyet ezúttal John Obi Mikel és Romelu Lukaku, ezzel szemben Raul Meireles a kezdőben, míg Salomon Kalou a padon kapott szerepet.

Tovább

Meccsjegyzőkönyvet: Chelsea 3 Norwich City 1
Feladta: Szo aug 27, 2011

Chelsea tette egymást követő otthoni győzelme után problémás délutánon ellen újonnan támogatott Norwich City.

Mi volt a fronton még csak öt perc, amikor Jose Bosingwa nettósított lenyűgöző autóútra mintegy 30 yard, és úgy nézett jól szabályozás előtti Norwich tért vissza a játékba, arra kényszerítve Hilario egy sor ment.

A portugál végül megverték után mix-fel arra védő Branislav Ivanovic, Így Grant Holt szintre a pontszámok az óra, de a Chelsea rugalmasságát jött át még egyszer, amikor egy Frank Lampard büntetés kilenc perc időről szerzett három pontot követően Ramires hoztak le a piros-kártolt kapus John Ruddy.

Tovább

Meccsjegyzőkönyvet: Chelsea 2 West Bromwich Albion 1
Feladta: Sat augusztus 20, 2011

Chelsea hagyta késő jött hátulról otthon West Brom a szombati, de az első győzelmét a szezonban érkezett köszönhetően célok a Nicolas Anelka és Florent Malouda .

A délután kezdett rosszul, amikor Shane Long tette a vendég oldalon elöl után mindössze három perc, és a dolgok nem néz ki, mint javítja a névérték alatt első félévében kijelző látta Malouda helyett Salomon Kalou után fél órával.

Tovább

Meccsjegyzőkönyvet: RANGERS 1 Chelsea 3
Feladta: Sat augusztus 6, 2011

Összefoglalás
Szuperéles befejező szerint Daniel Sturridge tartotta a 100 százalékos szezon előtti rekord lesz a csapat megőrizte nyugalmát annak ellenére, hogy feladja az első alkalommal idén nyáron. Az angol U21 nemzetközi nettósított kétszer első felében a Florent Malouda pontozás a második. Frank Lampard megtagadták a büntetés helyszínen.

Andre Villas Boas-'S férfiak uralta ellen a csapat négy játék be a verseny szezonban, és a hátsó sorban, különösen jól szervezett.

Tovább

Meccsjegyzőkönyvet: Chelsea 2 ASTON VILLA 0

Chelsea tette hat futamgyőzelmével hat szezon előtti, ahogy felemelte a Barclays Asia Trophy következő meggyőző nyerni az Aston Villa elleni Hong Kong.

Úgy látja, John Terry igényt egy trófea először emelte nyolc évvel ezelőtt Kuala Lumpur, és a tökéletes indul a kampány az új menedzser Andre Villas Boas-, Aki képes volt, hogy egy nagy darab saját csapat értékes mérkőzés percig még egyszer.

Elkezdtük tökéletesen, mint fiatal Josh McEachran becsapta haza az első magas rangú Chelsea célja belül az első percben, kihasználva egy ellenzéki, hogy nézett ki jól a hátunk mögött a felkészülés a következő szezonra.

Tovább

A Chelsea könnyed győzelmet aratott magyar idő szerint ma kora délután Thaiföldön, így a csapat eddig 100%-os a felkészülési időszakban, sőt gólt sem kaptak még André Villas-Boas fiai. A Wycombe Wanderers, a Portsmouth és a malajziai U23-as válogatott után a thaiföldi liga legjobbjai voltak az ellenfelek.

Tovább

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Chelsea nemzetközi felkészülési mérkőzésen 4–0-ra legyőzte a hongkongi Kitchee-t. A londoniak az első félidőben Frank Lampard büntetőjével megszerezték a vezetést, majd a fordulás után Didier Drogba és Daniel Sturridge is eredményes volt.

Tovább

Meccsjegyzőkönyvet: Maláj XI 0 CHELSEA 1
Posted on: Thu július 21, 2011

Ez egymást követő 1-0 nyert a Chelsea a szezon előtti, mint egy saját célt követő Didier Drogba'S szabad rúgás végén a második felében a döntő. Ez egyike volt azoknak a nem-it-kereszt-the-line-pillanatok után első találat faáru és a kapus, a hazaiak nem hívő.

Feltételek kemény miatt rázós pályán és az extrém meleg, de a Chelsea kellett volna több gólt. Frank Lampard és Daniel Sturridge volna gólt a sok napon át.