Csak a gyözelem elfogadható: A mérkőzés jegyzőkönyve: FC Koppenhága 0 Chelsea 2

• Fórumtémák - 2 db

chelsea fc.klub vezetője

A mérkőzés jegyzőkönyve: FC Koppenhága 0 Chelsea 2
Beküldve: K február 22, 2011

Nicolas Anelka nettósított kétszer Koppenhágában, mint a Blues biztosított kényelmes vezet, hogy a második mérkőzés, az első kieséses körben Európában.

Fernando Torres nézett éles belül a fagyasztás Parken Stadion és a Blues uralta a dán oldalon az elejétől a végéig, és Anelka gólt mindkét fél.

Négy változás, hogy az oldalán indult az Everton ellen. Torres és Anelka tette fel a támadó duó, míg Michael Essien helyébe John Obi Mikel Egy ismételjük meg a lapos középpályán négy a hétvégén játék.

Jose Bosingwa vissza a jobb hátsó helyett Paulo Ferreira míg a 27.-születésnapján ünnepli Branislav Ivanovic társ John Terry.

FC Koppenhága történt az egyik változás a az utolsó mérkőzésén vissza decemberben. Volt kék Jesper Gronkjaer költözött a baloldal, hanem az indítás előtt, és Martin Vinegaard váltotta Cesar Santin a támadás.

Ez volt az első alkalom a dán bajnok elérte a knock-out szakaszában az európai elit versenyen, de voltak veretlen otthon a csoportkörben. Egy vereség el az első mérkőzés a forduló egyengette az utat a Chelsea kilép a versenyből elmúlt szezonban, és a Blues lelkesen, hogy nem látni ismétlődő és ezt az eredményt.

Copenhagen v Chelsea

Chelsea kezdődött jól Torres feltörése cél-osztályon elindítása előtt egy kereszt a távol állás Florent Malouda volleyed a tömegbe. A látogatók továbbra is fenyeget, és hét perc koppenhágai szerzett az első sárga Zánka Jorgensen hozta Torres le.

Anelka volt az első esélye, hogy a játék után öntartó rá a labdát, Torres és fúrás cél felőli hat méter ki. Nyert a Chelsea első kanyarban a játék, mint Johan Wiland eltérítette a labdát.

Aztán Chelsea átvette a vezetést a segítségével egy korábbi kék. Gronkjaer indított át visszafelé, amely egy gyors észjárású Anelka becsukott rá, mielőtt fúrás elmúlt Wiland mindössze a területen belül, gólt ő hatodik cél Európában ebben a szezonban lejátszott 17 perc.

Perceken belül az újraindítás Torres volt a tesztelés koppenhágai védelmi még egyszer, lebukott és búvárkodás útját a doboz előtt látta az ő keresztjét kóbor át a vonalat, a cél-kick.

Anelka, Torres és Ashley Cole mindannyian további esélyeit a cél előtt a kilences szám volt látható sárga kihívás 35 méter távolságra ki célt. A szett darab volt, könnyen foglalkozik a Chelsea hátvonal és csakhamar a támadás még egyszer.

De annak ellenére lenyűgöző kijelző, ropogós tompított és rengeteg nyomást gyakorol a koppenhágai hátvonal, a pontszám maradt 1-0, ahogy bement a szünet.

Ott volt egy változás előtt a második félidőben elindult, de nem Carlo Ancelotti'S emberek. Ehelyett azt Martin Vingaard aki helyett Santin a látogatókat, míg Gronkjaer mozgott előre. Az első érintés Vingaard kényszerített egy akrobatikus mentése Cech.

Annak ellenére, hogy esély lenne, ha a Chelsea, akik bármit pontszám mellett. Essien választotta ki Lampard, aki játszott a döntő lépés a Anelka törni otthon könnyedén át a kapus után 54 perccel, ez volt a tökéletes módja annak, hogy rendezze be a második félidőben, és költözött Anelka mellett Samuel Eto'o, a tetején a Bajnokok Ligája pontozási lista ebben a szezonban.

Koppenhága volt a jobb oldalon az újraindítást követően, de nem igazán nézett ki, mint gólt, míg a másik végén Lampard lövés át, mielőtt Torres kényszerített egy ujj-hegy mentése Wiland.

Aztán egy ritka Lampard hiba tehetséges koppenhágai birtoklását és Gronkjaer hamarosan belül a Chelsea területen a labdát. Később lement a Ivanovic vitatta, és a tömeg zúgott a szankció, hanem a korábbi Chelsea csillag ítélték les, és a fellebbezéseket a helyszínen-kick ment ismeretlen.

Perc múlva a másik végén, Zdenek Pospech hozta Essien le 25 méter távolságra ki célt, és volt, sárga kártya felmutatásával tett erőfeszítéseiért. Lampard fokozni, hogy a freekick és elküldte a labdát careering át a bárban.

Mindössze 20 perc alatt maradt Ancelotti bevezetett Didier Drogba, Az elefántcsontparti helyére Anelka elöl. Nem sokkal később a változást, Torres nagyon közel került, hogy megtalálják a neten, verte Wiland mielőtt a lövés kiürült a veszély.

Koppenhága olykor kihívást Petr Cech, A Vingaard kényszerítve a menteni, miközben N'Doye shot szűken széles. Egy John Terry back-pass ekkor elfogták és eredményezett Claudemir erőfeszítést, de Cech könnyedén össze a labdát.

Malouda ekkor megjelenik egy sárga az idő pazarlás, ahogy utat a Jurij Zhirkov hat perc van hátra az óra. A rút Terry megengedett Koppenhágában egy freekick a jobb szárnyon, 10 méterre a gólvonal, ami ment sehova. Chelsea kapitánya is látható volt sárga a kihívást a Claudemir.

Salomon Kalou lenne egy késői megjelenése helyett Torres a 90. percben. Ez volt a pozitív teljesítményt reignite az európai kampány.

Chelsea (4-4-2): Cech, Bosingwa, Ivanovic, Terry (c), Cole; Ramires, Essien, Lampard, Malouda (Zhirkov 84), Anelka (Drogba 73), Torres (Kalou 90 +1).
A fel nem használt feliratok Turnbull, Ferreira, Mikel, McEachran.