Csak a gyözelem elfogadható: bolton-chelsea 1-5

chelsea fc.klub vezetője

Mérkőzés
 Jelentések

Összegzés
volt szemerkélt a Lancashire, mint a legtöbb angol élvezte a mini hőség, de a Chelsea támadó játék világít a nap, mint amennyire mi szurkolók is érintett, Frank Lampard ütő egy mesterhármast, és Daniel Sturridge pontozási kétszer.

Hazatérve a Reebok, Sturridge is létrehozott egy Lampard céljai és a Chelsea is 4-0 előtt fél an-órás játszottak, Bolton, és különösen a magyar kapus Adam Bogdan, rossz napja hátul.

A hazai csapat volt képes, hogy lezárja a deficit után az intervallum a Chelsea elismerte egy sor darab, de Lampard visszaállította a négy célt előnye a napon, amikor a csapat volt klinikai előtt cél, a bizalom növelése előtt szünetet a nemzetközi szerelvények .

A legjobb pillanatban
látványa Lampard háló végén a föld, ahol megszerezte ikonikus title-clinchers 2005-ben mindig különleges, de a harmadik cél előtt a Chelsea szurkolók ma is vette a középpályás a fenti George Mills a lista legmagasabb ligában gólszerzőire a Blues.

Bolton v Chelsea

Csapat hírek
Didier Drogba indult az első alkalommal öt hét helyett felfüggesztett Fernando Torres és Sturridge is jött vissza, Juan Mata az egyik tagja, az első három Valenica tartani a helyét.

A védelem nem változott, így David Luiz kezdődött Branislav Ivanovic ismét a padon. A középpályás, Raul Meireles volt, inkább John Mikel Obi , mint a gazdaság középpályás.

Bolton felújított kapitány Kevin Davies, hogy a line up, de játszott széles, mint a formáció változott 4-2-3-1. David Ngog maradt, mint középcsatár. Angliában a nemzetközi Gary Cahill jött vissza a honvédelmi után, betegség, de Jussi Jaaskelainen nem volt elérhető, így Bogdan volt cél. Ricardo Gardner lépett középpályán és Dedryck Boyata egy másik változás a védelemben. első fele a hangot a délutáni állítottak egy percre a játék, amikor David Luiz elküldte a Chelsea a támadást egy pass ki Bosingwa. Az alacsony kereszt követő ismételt kérdések a Bolton védelmi még megérinteni a labdát, és ez lett mögött egy sarokban. Ettől a Chelsea gólt.

Juan Mata nyilvánított magas a területre, és amikor leesett a tömegben a közeli postán, Sturridge szabadon bólint a labdát le a nedves gyep, ahonnan visszapattant a hálóba. A korábbi hitel játékos ezen a tájon rohanni egy udvar ünnepség, majd meggondolta magát tekintetében a Bolton rajongók, akik szívesen tette itt tavaly.

A Csülök "középcsatár Ngog volt foglalt kilenc perc egy rossz a David Luiz után a brazil már söpörni veszélyt csodálatos, amikor Bolton törtek előre gyorsan, és Meireles volt egy kis szerencse, hogy nem követi a könyv után nem sokkal, amikor játékvezető Péter Walton megítélni ő szabálytalankodott egy törés Bolton játékos hátulról.

A második cél a 14 perc jutott a legédesebb sikeres elhaladó mozgatni a mi szezonban eddig. Lampard is részt vett már, mielőtt a labda átkerült sürgős keresztül Ramires és Mata, hogy Sturridge, aki kockás azt Lampard a futtatásához. A középpályás söpört a labdát haza először a 12 yard ki.

Petrov megpróbálta ellátni némi ellenállás a kék dagály egy hosszú távú lövés, de törli a Chelsea bár és Mata volt hasonló a másik végén, amikor jobb helyzetben pontszámot.

Hosszú ideig a hazai csapat veszélyeztetheti az alig több, mint a páratlan jól ütött a határokon, és az egyik sarokban, hogy engedélyt kapott szerte a hat yardos box nélküli érintés, míg a Chelsea keresték parancsoló jön elő a sok játék jön le a jogot, köszönhetően David Luiz 's használata a labdát.

Sturridge volt az egyik fő kedvezményezettje és 24 perc tette hozzá a második gól és csapata a harmadik. Ez volt a spekulatív lövés, hogy a Bolton második választás állattartó kellett volna foglalkozni, de ő is csak átirányítani, hogy magas a hálóba. Ismét nem ünnep a gólszerző. Lampard volt, hogy több a második cél érkezett alig két perccel később, és majd egy másik helytelen kezelése a Bogdan. Ezúttal a magyar tolt David Luiz lövés egyenesen és Lampard, aki maradt, míg nem les nyomon követése, gobbled fel a lehetőséget.

Chelsea volt egy pár 4-0 nyer ezen a földön, hogy nevünket az elmúlt szezonban, de még soha nem élvezte, mint a vezető, így a játék elején.

Mi szükség van egy másik célja, hogy terjesszen minket természetesen a legjobb bajnoki győzelem idegenben a Bolton és a legközelebbi értünk hozzá, hogy mielőtt az intervallum volt Mata lövés mentett meg a közeli után a küszködő, rózsaszín inges Bogdan.

Második felében
Bolton tett egy változás a szünet, Zat Knight kezd a Gretar Steinsson, és szerzett az első gólt a Chelsea ellen a saját területükön 2002 novembere óta mindössze egy perc után újraindul.

Ez volt a hasonlóság az első gól is elismerte az Old Traffordon a múlt hónapban, Petrov nyilvánított egy jó szabad rúgás a Bolton balszárnyon a mi büntetést területre, de ezúttal, bár egy pár fehér ing volt les, amikor a labda meglepte, a ember, aki vezette azt között a tömegben, Dedryck Boyata, nem volt.

Miután megszerezte a leglazább a footholds a játékban, a hazai csapat alkalmazott nyomás és a Villas Boas-tett két helyettesítés elején a fél - Ivanovic egyenes csere a Bosingwa és Mikel bekapcsolva Ramires aki éppen lövés off-target után Bogdan már csapkodott a a sarokban. Meireles játszott előrébb a változás után.

Lampard lett az ötödik legnagyobb bajnoki góllövő a Chelsea történetében a 58 perc után ötvözi a Drogba, ahogy tette jó néhány a 119 célokat illeti, aki visszaadta a labdát a büntetést helyszínen egy másik először befejezni.

Bolton továbbra is, hogy inkább fenyegető, mint korábban fél-idő, de Kevin Davies nem hozza ki a legtöbbet egy lehetőséget követően Mikel hiba. David Luiz ekkor lefoglalt után blokkolja a futás a Ngog szélén a terület. vége előtt Bolton jött belül milliméteres pontozási a második cél, de tagadta Ivanovic beavatkozás. Póttag Tuncay és Petrov faragták ki a lehetőséget, de a szerb valahogy vissza egyértelmű Davies a lövés előtt az egész labda átlépte a vonalat.

Chelsea még mindig képes létrehozni esélye saját és Sturridge lett cm-re a mesterhármast, amikor fúrt a Drogba elbocsátja múltban a közeli után. Bolton ment még közelebb, ha helyettesíti Eagles hit utáni egy lövés a távolság.

A második félidőben is volt egy "dolgozzon" tekintetében szerzett gólok, de a Chelsea lehet elégedve az éltető kijelző ma, különösen a hátsó vizsgálati el utazást a Bajnokok Ligájában.

Chelsea (4-3-3): Cech, Bosingwa (Ivanovic 53), D Luiz, Terry (c), Cole, Ramires (Mikel 56), Meireles, Lampard, Sturridge, Drogba, Mata (Anelka 72). Unused felirat Turnbull , Romeu, Malouda, Lukaku. gólszerzői

Sturridge 1, 24, Lampard 14, 26, 58. Foglalt D Luiz 60, Terry 78

Bolton (4-2-3-1): Bogdan, Steinsson (Knight ht), Cahill, Boyata, Robinson, Reo-Coker, Gardner (Eagles 74); K Davies (c), Pratley, Petrov, Ngog (Tuncay 74) . Unused subs Lainton, Vela, Muamba, M Davies. góllövőt Boyata 46 Foglalt Ngog 9