Csak a gyözelem elfogadható Blog: 2010. augusztus

• Fórumtémák - 2 db

chelsea fc.klub vezetője

chelsea fc.klub hírei - 2010. augusztus

Most már 14 gól válasz nélkül három játékokat az erős elkezd folytatódik.

A Blues volt számára a luxus egy kihagyott Frank Lampard büntetés előtt Florent Malouda megnyitotta a gólt a harmadik játék fut, ismét a jobb láb kivitelben.

Chelsea, majd nyomja meg a bárban, a bravúrt is végrehajtott a Stoke a pontszám továbbra is 1-0. Didier Drogba zárt a győzelem a büntetés helyszínre negyed-of-egy órás menni, majd hamarosan egy mutatkozott Ramires.

Ez soha nem volt a tűzijáték az utolsó hazai meccsen versus West Brom, illetve a második felében a Wigan.

Tovább

Bajnokok Ligája-meccs idõpontok
A Chelsea-t ugye a Marseille-jel, a Szpartak Moszkvával és a MFK Zilina csapataival sorsolták össze. Pár órával a sorsolási ceremónia után fény derült a találkozók idõpontjaira is, amelyek a következõk:

Jelentések

A Didier Drogba mesterhármast , Frank Lampard között a célok , a hatalmas hazai győzelem és a Chelsea a táblázat tetején . Nem, nem reposting a jelentés végső bajnoki mérkőzést az elmúlt szezonban , de szerencsére az elsőt ebben a kampányban.

Mindössze hat perc alatt a bajnoki labdarúgó- ben játszott a Chelsea , mivel a végső cél a Wigan ellen, májusban és Florent Malouda háló az első West Brom ellen a híd ma.

Az agyafúrt szezon előtti eredmény hamar feledésbe merült , és bár a többi játék között , hogy Malouda sztrájk és Drogba első cél előtt az intervallum egy kicsit annyira lelkesítő , a második felében a Blues fel a rongyos Baggies a kardot , Drogba gólt a további két , Lampard kinyitotta volna venni a szezonban , és Malouda csomagolás fel a mérkőzést , ahogy kezdődött , hogy amikor nettósított a második .

Tovább

Meccsjegyzőkönyvet: Wigan Athletic 0 CHELSEA 6
Beküldve: Szo aug 21, 2010

A Chelsea továbbra is határozott, hogy indul a szezon a 6-0 re nyer, de nem volt meg minden a maga módján a DW Stadionban.

Ez volt fél órával a Blues, hogy még beiktat egy lövés célt, de amint Florent Malouda söpört haza Frank Lampard's hárította erőfeszítés, már csak lesz egy győztes, és öt a második félidőben volt a jel a sokkal jobb mutató-től Carlo Ancelotti's emberek.

Nicolas Anelka állította az első két, al Salomon Kalou a következő pár előtt, Yossi Benayoun nettósított első Chelsea célja a sérülések időben.

Tovább

Wigan - Chelsea 0-6
Wigan - Chelsea 0-6 (0-1)
Idõpont: 2010. augusztus 21. - 18:15
Helyszín: DW Stadion
Játékvezetõ: Mike Dean

Gólszerzõ(k): Malouda (34.), Anelka (48., 52.), Kalou (78., 90.), Benayoun (90+3.)
Sárga: Diame (59.) ill. Ivanovic (38.), Terry (61.)
Piros: -

Wigan
Menedzser: Roberto Martinez
Felállás (4-3-3): Kirkland (c), Stam, Gohouri, Alcaraz, Figueroa (Boyce 83.); Thomas, Diame (McArthur 79.), McCarthy (Watson 78.); N' Zogbia, Boselli, Rodallega
Cserepadon maradt: Al-Habsi, Gomez, Moses, Scotland

Chelsea
Menedzser: Carlo Ancelotti
Felállás (4-3-3): Cech; Ivanovic (Ferreira 62.), Alex, Terry (c), A.

Tovább

Chelsea - West Bromwich Albion 6-0

Chelsea - West Bromwich Albion 6-0 (2-0)
Idõpont: 2010. augusztus 14. - 18:30
Helyszín: London, Stamford Bridge
Játékvezetõ: Mark Clattenburg
Nézõszám: 41. 589

Gólszerzõ(k): Malouda (6.), Drogba (45.), Drogba (55.), Lampard (63.), Drogba (68.), Malouda (90.)
Sárga: - Ferreira (56.)
Piros: -

Chelsea
Felállás (4-3-3): Cech; Ferreira (Ivanovic 59.), Alex, Terry (c), Cole; Essien, Obi Mikel, Lampard (Benayoun 63.); Anelka, Drogba (Kalou 69.), Malouda
Cserepadon maradt: Hilario, van Aanholt, Zhirkov, Sturridge

West Bromwich Albion
Menedzser: Roberto Di Matteo
Felállás (4-2-3-1): Carson (c); Jara, Tamas, Ibanez, Cech; Mulumbu, Brunt; Morrison, Dorrans (Cox 67.), Thomas (Barnes 83.); Bednar (Miller 67.)
Cserepadon maradt: Myhill, Reid, Shorey, Olsson

Beszámoló

Bajnokhoz méltó, magabiztos játékkal kezdett a Chelsea a West Brom ellen, a hozzáállás pedig hamar meghozta a várt eredményt.

Tovább

Drogba lehagyta Jimmy Greaves-t
Jimmy Greaves 132 gólt szerzett a Chelsea-ben 169 mérkõzésen, Didier Drogba 134 találattal megelõzte õt, mindezt 261 találkozón érte el. A meccs után Carlo Ancelotti menedzser természetesen méltatta sztárcsatárát.

"Didier fantasztikusan teljesített, nem csak azért, mert három gólt lõtt, hanem emellett nagyon hasznosan játszott és mindent megtett a csapatért.