Csak a gyözelem elfogadható: Meccsjegyzőkönyvet : Chelsea 4 BLACKPOOL 0

• Fórumtémák - 2 db

chelsea fc.klub vezetője

Meccsjegyzőkönyvet : Chelsea 4 BLACKPOOL 0
Beküldve : Sun szeptember 19, 2010

Chelsea futott egy 4-0 vezet a felezési idő góljainak Salomon Kalou, Didier Drogba és kettő Florent Malouda, de ha a kamion lassította a szünet után .

A Blues back -line történt , hogy a munka egy második időszakban Blackpool élvezett részesedését a véletlenek és a Chelsea kíméletlenséggel előtt a cél elhagyott őket. A lendület egy első fele , ahol a lépést, és ellentámadásba lendült halad a hazai oldalon távozott a Premier League új fiúk hátul a mi elveszett nyomán , míg ő a csapat öltözők a szünetet .

Azonban a 4-0 győzelem szemben élvonalban oldalon továbbra is dicséretes lett , és ez biztos jele a Chelsea erős csapat , hogy egy ilyen győzelem sikerült elérni anélkül, Terry és Lampard , az egyik nézi a áll az ő ikrek térdén , a másik édesapja kíséretében . Terry borda zúzódást szenvedett egy héttel ezelőtt a West Ham volt az oka annak távollétében .

Ivanovic és Alex ezért a középső hátsó partnerség Drogba a stand - ban kapitány . Ramires arra kérték , hogy Lampard helyére , míg Anelka volt a sor, hogy pihentetni kell elöl a Kalou jön be

A meglepetés a Drogba vesz a sarokban csak a második percben a játék ment a következő sikerei a West Ham játék múlt hétvégén , de ez nem akadályozta meg a szállítás ismét bizonyítja megállíthatatlan , mint Ivanovic villant be. Esett szépen az Kalou , aki tökéletes technikával , volleyed ben a legnagyobb mértékben az ő utáni ötödik célja a szezon . A Blues kezdtek felszállni ismét .

Drogba volt, tagadta a les, ha a lobogó tiszták nem sokkal több percet játszott , majd Essien huzagolt a lövés alig több mint a büfé után Malouda működött a labdát egy szűk helyen. Ez már tiszta hely a látogatók körében 4-1-4-1 kialakulása volt könnyű megtalálni .

Ez volt minden Chelsea birtokában . Essien szinte csomagban a labdát egy dulakodás belül hat - gyár területén a Shed End , de csak kellett várni , amíg 11 perc volt az óra a cél a két számot .

Jött a Chelsea szünetet lélegzetelállítóan gyors hatékonyság . Kalou játszotta a labdát a jobb oldali csatornája Drogba a hatalmat a területen, és a tér labda kiszemelt Malouda egy egyszerű kivitelben .

Cech , aki a legjobb kivéve a szezon eddig megakadályozta a Tangerine húzza vissza , amikor az egyik lebukott alacsony tip Baptiste 's 16th perces shot múltban a post .

Malouda skied jó eséllyel a Chelsea fenyegetett , hogy a Blackpool fizetni nem jelölés Drogba egy dob - ban , és 24 perc játékvezető Clattenburg rendítette Cole , amikor összeütközött a Blackpool területen Eardley ahogy kergette le a hátsó át .

Kalou volt tévesen megjelölve les után Drogba nyírni a labdát a védelem , de a lövés mentett egyébként. Nem volt mód, ez még 2-0 a félidő .

Chelsea v Blackpool

Drogba volt , aki azt a 3-0 fél órás , figyelembe Cole át , spinning és lövés a területen belül az egyensúlyt egy balerina . Ez verte az üzembentartó keresztül alakváltozás ki a vonatkozó defender.Cole tönkretette hátvéd Eardley , hogy a véletlen után Essien már pinged a labdát 50 méterre el a bal oldalon .

Másodperceken belül Cole szinte létre egy negyedik , ahogy gördült a labdát jobbra az egész arcát cél .

Drogba volt a lefoglalt egy őszintén értelmetlen húzóereje Grandin az ing a Blackpool felében a 37 perc előtt Eardley követte a könyv egy perc múlva a lövés után hosszú idő elteltével a síp ment .

Malouda tette 4-0 , 40 perc , édes , kis sztrájk adta Gilks nincs esélye . Kalou volt faragva a jobb után Drogba játszott a középpályán általában győztes birtokában közepén kör és permetezés a labdát előre .

Négy jobb láb célok , Malouda most már két, az ő kedvelt maradt .

Drogba és Essien , majd nem messze hozzátéve egy ötödik a szünet előtt .

Ian Holloway dugta a jobb hátsó Eardley az ő nyomorúságát a szünet helyett neki Taylor - Fletcher .

Chelsea kaptak ébresztő három perc után indítsa újra a Campbell játszotta les az Ferreira és sikerült fúrja ki a labdát át a lábát , de Cech Ivanovic törlődik ki a vonalból . Varney fúrt az üzenetet haza volleying át a bár egy lépés mögött Ferreira .

Vaughan lefoglalták a Blackpool a 53 perc húzza vissza Ramires aki gyorshajtás volt mellette , mint a Chelsea repült előre a break .

Azonban a Blackpool esélyeit jöttek , és Cech szükséges back - házal gyorsan és felborulhat a Taylor - Fletcher hurkolás lövés 59 perc .

Kevés kifogás Kalou nem pontozási a második cél, négy perccel később azután Essien megnyerte a labdát, és ő és Drogba költözött gyorsan előre , de Kalou érintés túl erős volt , és az állattartó mentett , mint ahogy egy pattogó Malouda lövés után nem sokkal .

Kalou tükrözte a csapat teljes képernyő , kiváló első felében , de a farok és ki a hatékonyságát.

Malouda akkor akasztott egy lövés széles a turn , hanem Blackpool továbbra is teszteli a Blues hátul . Harewood még biztosnak tűnt , hogy pont a 71 percet , de összetört egy közeli tartományban erőfeszítést a sidenetting .

Chelsea első változás a fejében Bruma után a lágyéki műtéten . Eljött az az Alex . Ramires, aki látható rengeteg futás az első Stamford Bridge indul , aztán helyébe Zhirkov .

A Chelsea az ötödik cél továbbra is nehezen megfogható , ha bizonyítani Cole lövése tisztázták elől a célt , hogy talán most már hiányzik. Essien verte két foglalkozik , de a sütővas blokkolva volt .

Benajun volt, mellette hozzá kell adni a mix , a jövő számára Mikel , de a második fele pedig foglalta össze a haldokló pillanatok , amikor Drogba skied a lövés során a cél a nyolc méter , majd néhány nyelv - in- arcán gúnyos énekek a rajongók ennek érdekében .

Chelsea négy pont egyértelmű tetején a Manchester City -re, az Arsenal hazai mellett jönnek a bajnokságban .

Chelsea ( 4-3-3 ) : Cech , Ferreira , Alex ( Bruma 71) , Ivanovic , Cole , Essien , Mikel ( Benayoun 77) , Ramires ( Zhirkov 74) , Kalou , Drogba ( c ) , Malouda .
Fel nem használt feliratok Turnbull , Kakuta , Sturridge , Anelka .
Góllövők Kalou 1, Malouda 11., 40., Drogba 30 .
Lefoglalt Drogba 36 .

Blackpool ( 4-1-4-1 ) : Gilks ; Eardley ( Taylor - Fletcher HT ) , Keinan , Evatt , Crainey , Bapiste , Grandin ( Ormerod 60) , Vaughan , Adam ( c ) , Varney ( Harewood 60) ; Campbell .